Raštinė, sekretorė Benetienė Janina – 846 453243

Žiedas Egidijus, direktorius – 868737839

 

Mineikienė Sonata, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – 869830501

Račienė Inga, direktoriaus pavaduotoja ugdymui  – 860438363

Butkuvienė Virginija, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – 860492022

 

Ilona Simonaitienė, direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams – 860392852

Rumbutienė Rima, soc. pedagogė – 860227605

Piaulokienė Renata, soc. pedagogė – 867823190

 

Darbuotojų sąrašas

 

VADOVAI

 Žiedas Egidijus, direktorius

 

  1. Mineikienė Sonata, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  2. Račienė Inga, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  3. Butkuvienė Virginija, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  4. Simonaitienė Ilona, direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams

 

 

MOKYTOJAI

  1. Butkuvienė Virginija, matematikos mokytoja
  2. Brazauskas Vytautas, technologijų mokytojas
  3. Butkutė Diana, anglų k. mokytoja
  4. Brazauskienė Sniegena, biologijos, gamtos mokytoja
  5. Butkuvienė Vaidilutė, pradinių klasių mokytoja
  6. Birbalienė Sonata, pradinių klasių mokytoja
  7. Danylienė Ieva, matematikos mokytoja
  8. Domeikienė Sigita, anglų k. mokytoja
  9. Danieliūtė Inga, pradinių kl. mokytoja
  10. Dargevičienė Alanta, pradinių kl. mokytoja
  11. Dargužienė Ligita, pradinių klasių mokytoja;
  12. Daugintienė Džiuljeta, pradinių klasių mokytoja
  13. Feigytė Jūratė, pradinių kl. mokytoja
  14. Gilvonauskienė Jolanta, pradinių kl. mokytoja
  15. Gudirgienė Ramunė, etikos mokytoja
  16. Juodeikienė Renata, anglų k. mokytoja
  17. Jeriomenkienė Rasa, pradinių kl. mokytoj
  18. Jankauskas Gintaras, istorijos, pilietiškumo pagrindų mokytojas
  19. Jaseckienė Vidutė, chemijos, gamtos mokytoja
  20. Jovaiša Egidijus Antanas, pradinių kl. muzikos mokytojas
  21. Kontrimienė Daiva, technologijų mokytoja
  22. Klimienė Judita, tikybos mokytoja
  23. Linkienė Rasa, pradinių kl. muzikos mokytoja
  24. Laurinavičienė Ieva, mokytoja spec. lavinamoje klasėje
  25. Liuksienė Violeta, informacinių technologijų mokytoja
  26. Milaknienė Virginija, pradinių kl. mokytoja
  27. Milkintienė Rima, pradinių kl. mokytoja
  28. Mažeikienė Vaidutė, pradinių kl. mokytoja
  29. Mineikienė Sonata, anglų k., ekonomikos mokytoja
  30. Petruoka Artūras, muzikos mokytojas
  31. Puškorienė Dalia, mokytoja spec. lavinamoje klasėje
  32. Petkienė Vilma, anglų k. mokytoja
  33. Poškienė Danguolė, pradinių kl. mokytoja
  34. Plavičienė Dalia, rusų k. mokytoja
  35. Pilkaitienė Lina, lietuvių k. mokytoja
  36. Račienė Inga, dailės, dizaino mokytoja
  37. Ratkus Giedrius, kūno kultūros mokytoja,
  38. Remeikienė Audronė, geografijos mokytoja
  39. Sičiūnienė Sigita, lietuvių k. mokytoja
  40. Sutkevičius Mantas, pradinių kl. mokytojas
  41. Sukurienė Laima, vokiečių k. mokytoja
  42. Stonkienė Vilma, pradinių kl. mokytoja
  43. Simutienė Diana, pradinių kl. mokytoja
  44. Straukienė Danga, dailės, dorinio ugdymo mokytoja
  45. Stonienė Ilona, pradinių kl. mokytoja
  46. Smirnovienė Rima, pradinių kl. mokytoja
  47. Šimkutė Elena, kūno kultūros mokytoja
  48. Šapalienė Simona, tikybos mokytoja
  49. Tulabienė Ilona, fizikos, matematikos, gamtos mokytoja
  50. Triuškienė Vilma, istorijos mokytoja
  51. Valaikė Vitalija, klasės vadovė
  52. Zinčiukienė Vida, matematikos mokytoja
  53. Zacharevičienė Vaida, choreografijos, žmogaus saugos mokytoja
  54. Žukauskienė Irena, lietuvių k. mokytoja
  55. Žemgulienė Janina, rusų k. mokytoja
  56. Žvinklienė Vilma, anglų k. mokytoja

 

PAILGINTŲ DIENOS GRUPIŲ MOKYTOJAI

  1. Birbalienė Zina, pailgintos dienos grupės mokytoja
  2. Lekstytė Evelina, pailgintos dienos grupės mokytoja
  3. Petrošienė Laima, pailgintos dienos grupės mokytoja
  4. Toma Rastonienė, pailgintos dienos grupės mokytoja

 

PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTAI

  1. Banienė Simona, psichologė (vaiko auginimo atostogose)
  2. Balsevičienė Aida, spec. pedagogė
  3. Birbalienė Sonata, logopedė
  4. Lesiūnienė Alma, logopedė
  5. Piaulokienė Renata, socialinė pedagogė
  6. Pilipuitienė Asta, logopedė
  7. Rumbutienė Rima, socialinė pedagogė
  8. Talmontienė Silva, kineziterapeutė
  9. Urbonavičienė Raimunda, spec. pedagogė

 

 

NEPEDAGOGINIS  PERSONALAS

  1. Atienė Danguolė, mokytojo padėjėja
  2. Benetienė Janina, sekretorė
  3. Benienė Irma, virėja
  4. Bliudžius Vidmantas, darbininkas
  5. Bagočiūnas Darius, elektrikas
  6. Daukantienė Milda, moktojo padėjė
  7. Dargienė Alina, virėja
  8. Gedmintienė Birutė, virėja, darbininkė
  9. Gudauskienė Vida, vyr. virėja
  10. Gerulienė Aurelija, mokytojo padėjėja
  11. Jocys Vacys, kiemsargis, darbininkas
  12. Jaškevičius Valdas, budėtojas
  13. Jurevičienė Lina, mokytojo padėjėja
  14. Jokubauskas Stanislovas, darbininkas
  15. Jonuševičė Jurgita, mokytojo padėjėja
  16. Kuncė Vytautas, vairuotojas
  17. Kmita Arūnas, vairuotojas
  18. Kučinskienė Laima, budėtoja
  19. Kiesienė Livita, mokytojo padėjėja
  20. Kidikienė Irena, virėja
  21. Kundrotienė Jolanta, mokytojo padėjėja
  22. Lamsodienė Rima, mokytojo padėjėja
  23. Lankutienė Dovilė, mokytojo padėjėja
  24. Lingienė Ingrida, mokytojo padėjėja
  25. Liuksienė Violeta, įrenginių, techninės priežiūros ir remonto inžinierė
  26. Mačernienė Narutė, mokytojo padėjėja
  27. Narbekovienė Viktorija, mokytojo padėjėja (vaiko auginimo atostogose)
  28. Narbekovienė Neringa, mokytojo padėjėja
  29. Nevar Eva, valytoja
  30. Petrošiutė Milda, mokytojo padėjėja
  31. Riaukienė Lina,  pagalbinė virtuvės darbininkė
  32. Raminta Rožnienė, mokytojo padėjėja
  33. Sakalauskas Eugenijus, įrenginių, techninės priežiūros ir remonto inžinierius
  34. Skierienė Genė, valytoja
  35. Stankienė Irena, valytoja
  36. Šatienė Lina, valytoja
  37. Šunokienė Kristina, mokytojo padėjėja
  38. Laura Šėperienė, mokytojo padėjėja (vaiko auginimo atostogose)
  39. Valskienė Daiva, mokytojo padėjėja
  40. Vanagienė Laima, mokytojo padėjėja
  41. Urnikienė Regina, pagalbinė virtuvės darbininkė
  42. Uscilė Audra, mokytojo padėjėja
  43. Uznienė Roma, valytoja
  44. Valaikė Vitalija, bibliotekininkė
  45. Zaveckienė Zita, valytoja
  46. Zinkevičienė Alma, valytoja