Respublikinė virtuali technologijų olimpiada

2020 m. gruodžio mėn. vyko Respublikinė virtuali technologijų olimpiados mokinių namų darbų paroda – konkursas. Konkurso organizatoriai – Lietuvos technologijų mokytojų asociacija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Meninio ir kultūrinio ugdymo skyrius.

 

Konkurso tikslas – paviešinti neįvykusios respublikinės technologijų olimpiados „2020 Miniatiūra 20×20“ mokinių kūrybinius namų darbus. Konkurso vieta – technologijų mokytojų „Facebook“ paskyra.

 

Konkurse galėjo dalyvauti 7–12 klasių mokiniai, kurie savo rajono technologijų olimpiadoje laimėjo 1 vietą ir pelnė teisę vykti į respublikinę technologijų olimpiadą, kuri   neįvyko dėl paskelbto karantino

 

Olimpiados tikslas – ne tik skatinti mokinius domėtis technologijomis, tobulinti ir plėsti jų dalykines žinias, bet ir ugdyti mokinių patriotiškumą, kūrybiškumą, savarankiškumą, atskleisti mokinių savitą požiūrį į tautinį paveldą, modernumą, šiuolaikiškumą, puoselėti tautiškumą. Suteikti galimybę mokytojams dalintis gerąja patirtimi.

 

Respublikinėje virtualioje  technologijų olimpiados mokinių namų darbų parodoje – konkurse dalyvavo mūsų mokyklos 8c klasės mokinė Emma Paulauskytė  ir pristatė praktinį darbą, kurio tema   „Mirštantis pasaulis“ šis praktinis darbas Klaipėdos  rajono technologijų olimpiadoje  laimėjo 1-ją vietą. Mokinę olimpiadai – konkursui parengė technologijų mokytojas Vytautas Brazauskas.

 

Paulaskytės Emmos pristatytas praktinis darbas – miniatiūra ,,Mirštantis pasaulis“ sulaukė daug Lietuvos technologijų mokytojų pagyrų ir simpatijų. Darbas stebino savo įvairia atlikimo technika ir savitu požiūriu į šiuolaikines pasaulio problemas.