GARGŽDŲ „KRANTO“ PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE STARTUOJA PROGRAMA „TEACHERS LEAD TECH“

Žinių, įgūdžių kompetencijų, kuriuos įgyjame mokykloje, kolegijoje ar universitete, neužtenka. Mokymasis visą gyvenimą yra itin svarbus. Jis leidžia žmogui prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos ir naujų technologijų, reaguoti nestandartinėse situacijose, kurti.
Nuo šių metų vasario mėnesio Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje startuoja nuolatinio mokymosi programa „Teachers Lead Tech“. Visi pradinių klasių mokytojai, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Inga Rankelienė bei mokytojai dalykininkai, dirbantys pradinėse klasėse, tobulins skaitmeninius įgūdžius, technologinę kūrybą praktiškai diegs ugdymo procese. Svarbu tai, kad praktiniai mokymai vyks kiekvieną savaitę, o mokymų dalyviai vėliau  užduotis, kūrybinius projektus galės atlikti
savarankiškai.
Programos turinys apjungia mokymą ir mokymąsi, temos yra integruojamos su technologine kūryba. Mokymų dalyviai mokysis programuoti, modeliuoti 3D, tobulins žinias apie virtualią realybę ir kt. Mokymuose bus taikomas principas „Suprask, praktikuokis, kurk“.
Smagu, kai nuolatinis mokymasis atveria naujas galimybes.