Festivalis-konkursas „Linksmoji banga-2023“

Dainininkė Judita Leitaitė yra pasakiusi: „Muzika sujungia sielas“. Balandžio 7 dieną atverti sielas muzikai į Gargždų „Kranto“ progimnazijoje vykusį respublikinį instrumentinės-vokalinės muzikos festivalį-konkursą „Linksmoji banga-2023“ atvyko 22 kolektyvai (186 mokiniai) iš Klaipėdos miesto ir rajono, Kauno miesto, Šilutės, Marijampolės, Kelmės, Rietavo savivaldybių. Tai ne pirmas kartas, kai Gargžduose organizuojamas šis renginys. Pirmą kartą jis buvo organizuotas 2017 metais. Jo iniciatoriai mokytojai Rasa Linkienė ir Ringaudas Stoškus.

Šiemet festivalis prasidėjo jautriais žodžiais, daina ir  bendru dalyvių atliktu kūriniu, skirtu prisiminti vienam iš festivalio organizatorių, nuoširdžios, kūrybiškos sielos kolegai a. a. Ringaudui Stoškui.

Vaizdo įrašas

Atlikėjai klausytojams dovanojo įvairios muzikos: nuo liaudies iki populiariosios. Kol komisija vertino kolektyvų pasirodymus, dalyviai susibūrė prie bendro vaišių stalo, bendrystėje mezgė draugystės ryšius. Muzikos pedagogai vieni su kitais dalinosi gerąja patirtimi. Renginys baigėsi pakilia ir džiaugsminga nuotaika. Visi kolektyvai buvo įvertinti ir apdovanoti.

Festivalio-konkurso „Linksmoji banga-2023“ laureatai:

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos skudutininkų ansamblis (vadovė J. Surblienė).

Klaipėdos „Baltijos“ gimnazijos liaudiškos muzikos ansamblis (vadovė K. Bogužienė).

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos merginų vokalinis ansamblis (vadovė R. Varnagirienė).

Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos instrumentinė-vokalinė grupė „Oktava“ (vadovas V. Stoškus).

Renginio koordinatorės direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Račienė ir muzikos mokytoja ekspertė R. Linkienė  nuoširdžiai dėkoja organizacinei grupei: A. Petruokai, E. Jovaišai, D. Straukienei, L. Pilkaitienei, renginio vedėjams K. Januškaitei ir D. Nomeikai, fotografui T. Petruškevičiui. Už sklandų svečių priėmimą –  S. Birbalienei, Dž. Daugintienei, D. Simutienei, V. Butkuvienei, V. Stonkienei, mokytojų padėjėjų komandai, aptarnaujančiam personalui, administracijai.

Dėkojame partneriams: Klaipėdos r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriui,  Klaipėdos r.  Švietimo centrui. Ypatingas ačiū vertinimo komisijai – J. Katauskiui, Gargždų muzikos mokyklos  džiazo ir moderniosios muzikos skyriaus vedėjui, I. Barbšienei, Klaipėdos r. savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistei,  K. Šileikai, muzikos atlikėjui, skrabalininkui, A. Balsiui, Gargždų muzikos mokyklos džiazo ir moderniosios muzikos skyriaus mokytojui.

Po dvejų metų vėl kviesime banguoti muzikos garsais.