2017 m. spalio 26 d. Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuras surengė „Sveikuolių sveikuoliai“ konkurso I etapą rajono 7-8 klasių mokiniams. Į konkursą, kuris vyko, Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje, atvyko net 10 komandų iš įvairių mokyklų. Dalyvavo ir mūsų mokyklos 8b klasės komanda: Emilija Galvonaitė, Audrius Kralikas, Matas Nomeika, Sintija Bambalaitė, Ugnė Šimulytė.

Kiekviena komanda išradingai prisistatė ir varžėsi nelengvose šešiose rungtyse. Septintoji užduotis buvo skirta mokytojams ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistams.

Nors nugalėtojais mūsų aštuntokai netapo ir nepateko į II etapą, tačiau nė vienas konkurso dalyvis neliko be dovanėlės ir padėkos rašto už dalyvavimą konkurse. Mokinius konkursui rengė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Svajūnė Šakienė ir klasės mokytoja Vidutė Jaseckienė.

Aštuntokai dalyvaudami konkurse įgijo daugiau žinių ir praktinių įgūdžių įvairiais sveikos gyvensenos klausimais.

 

VSP specialistė Svajūnė Šakienė

1 2 3 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Pagrindinis puslapis > Naujienos
......................................................................................................................................................................................................
© 2012 Rasa Jeriomenkienė

Informacija atnaujinta 2017 m. spalio 26 d.