Mūsų mokykla yra aktyvi visuomenės sveikatos stiprinimo dalyvė ir bendradarbiaudama su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentu, siekia formuoti neigiamą tėvų požiūrį į psichoaktyvių medžiagų vartojimą. Informuojame, kad Departamentas, įgyvendindamas socialinę informacinę kampaniją nuo 2015 metų vykdo vaizdo klipo „Vaikai seka tėvų pavyzdžiu“, skatinančio tėvus elgtis atsakingai ir rodyti teigiamą pavyzdį savo vaikams, sklaidą. Vaizdo klipą galite peržiūrėti šiais adresais:

 https://www.youtube.com/watch?v=HUy2sAD1b0U  ir

 https://www.youtube.com/watch?v=af6msYmp_eU.

Tuo pačiu pavadinimu parengė ir išleido informacinį leidinį tėvams (http://ntakd.lt/files/prevencija/tevams.pdf). Daugiau informacijos apie socialinę informacinę kampaniją bei vaizdo klipą rasite Departamento interneto svetainės www.ntakd.lt  rubrikos „Prevencija“ skiltyje „Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos kampanijos“.

Taip pat kviečiame apsilankyti „Mentor Lietuva“ sukurtoje internetinėje mokymosi svetainėje www.kaveikiavaikai.lt. Ši mokymosi programa „Ką veikia vaikai?“ yra sukurta specialiai tėvams, siekiant padėti jiems geriau suprasti savo vaikus, stiprinti tarpusavio ryšį bei suteikti reikalingų žinių apie psichoaktyviąsias medžiagas bei jų vartojimo keliamus pavojus. Šioje interneto svetainėje visi, siekiantys apsaugoti vaikus nuo psichoaktyvių medžiagų, ras naudingos informacijos ir įgis vertingų įgūdžių, padėsiančių efektyviau bendrauti su vaikais.

 

Informaciją parengė mokyklos psichologė A. Buivydienė

 

 

 

 

Pagrindinis puslapis > Naujienos
......................................................................................................................................................................................................
© 2012 Rasa Jeriomenkienė

Informacija atnaujinta 2016 m. kovo 21 d.